varzesh90.com: حواشی دیدار دو تیم سایپا و استقلال؛ هواداران خواستار جدایی مظلومی از استقلال شدند
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
هواداران تیم فوتبال استقلال پرویز مظلومی را تشویق کردند و علیه پرسپولیس شعار دادند.

به گزارش جام نیوز، دیدار سایپا و استقلال در حالی از ساعت 17 آغاز شده که تنها دو هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند. از این تعداد 300 نفر هوادار سایپا هستند.

* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال به همراه سیموئز و گاسپار دستیاران خود در جایگاه ویژه نشسته است. علی امیری معاون باشگاه استقلال و محمد مولایی مربی بدنساز آبی‌پوشان نیز در جایگاه ویژه حضور دارند.

* پرویز مظلومی پیش از بازی توسط هواداران استقلال به شدت تشویق شد. آنها خطاب به سرمربی استقلال اعلام می‌کردند که شکست مقابل دربی را فراموش کرده و به موفقیت این تیم فکر می‌کنند. طرفداران استقلال باز هم مظلومی را با لقب سوبله چوبله تشویق می‌کردند و سرمربی آبی پوشان نیز دسته گلی را برای آنها پرتاب کرد.

* پیش از آغاز مسابقه سایپا مقابل استقلال، سید مهدی رحمتی به سمت حمید بابازاده مربی تیم سایپا رفت و با وی دیدار و گفتگو کرد. بابا زاده در استقلال، مس و سپاهان مربی رحمتی بود.

* امید روانخواه و پیروز قربانی که چند سال در استقلال حضور داشتند امروز روی نیمکت سایپا حضور دارد. این بازیکن به سمت مظلومی و نیمکت استقلال نرفت و البته مورد تشویق تماشاگران هم قرار نگرفت. از سوی دیگر پیروز قربانی موردتشویق هواداران استقلال قرار گرفت و آنها این بازیکن را پیروز بامعرفت خطاب می‌کردند. قربانی هم سمت نیمکت استقلال نرفت.

* مجید صالح به همراه کادر فنی سایپا به سمت نیمکت استقلال رفت و به آنها به خوش و بش پرداخت. همچنین ابراهیم صادقی کاپیتان این تیم قبل از شروع بازی برای حضور در زمین از پرویز مظلومی رخصت گرفت.

* کیانوش رحمتی قبل از بازی به سمت امید روانخواه رفت و با وی خوش و بش کرد.

* به محض آغاز بازی طرفداران استقلال به حمایت از تیم خود پرداخته و علیه تیم پرسپولیس شعار می‌دادند. هواداران استقلال با سردادن شعار پرسپولیس تکراری علیه رقیب خود موضع گرفتند.

* استقلال نسبت به بازی با پرسپولس با چند تغییر وارد زمین شده است. علی حمودی به دلیل محرومیت و میثم حسینی و اسماعیل شریفات با تشخیص کادرفنی در زمین حضور ندارند و از سوی دیگر جواد شیرزاد، مهدی امیرآبادی و ساموئلبه ترکیب آبی پوشان اضافه شدند.

* هنکه به دلیل اخراج در بازی گذشته روی نیمکت استقلال حضور نداشت.

* در جایگاه ویژه رضا رجبی، علی نظری جویباری، بیژن ذوالفقار نسب و مهدی دادرس مشاور فنی مدیرعامل باشگاه سایپا حضور داشتند. کُری بین نظری جویباری و دادرس به هنگام به ثمر رسیدن گل دوم استقلال در نوع خود جالب بود.

* هواداران تیم فوتبال استقلال تهران پس از دریافت گل نخست، علیه پرویز مظلومی سرمربی این تیم با کنایه شعار دادند و او را با کنایه در حد سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران دانستند! هواداران تیم استقلال در پایان نیمه نخست معتقد بودند در صورت شکست در دیدار مقابل سایپا، مظلومی باید از این تیم جدا شود.

* هواداران استقلال پس از اینکه داور در دقایقی پایانی گل سوم این تیم را به دلیل خطا روی دروازه‌بان سایپا مردود اعلام کرد علیه فدراسیون و داور شعار دادند. آنها فدراسیون فوتبال را به پرسپولیسی بودن متهم کردند.

* پس از پایان مسابقه هواداران استقلال فریدون زندی را تشویق کردند و زندی به احساسات آنها پاسخ داد.
1: به نظر نمی رسه کسی برای خواست هواداران احترامی قائل باشه.حمید از تهران
تاریخ نظر: 18 بهمن 1390 06:56:59   
2: اس تق لال سوراخه
تاریخ نظر: 18 بهمن 1390 09:31:29   
3: ازدنيزلي مشورت بگيريدشايدازبحران خارج شويد كهگيلويه چرام
تاریخ نظر: 18 بهمن 1390 11:22:11   
4: عشق است فقط استقلال با غیرت.با5بازیکن کلیدی وملی غایب خودش بااختلاف یکی باخت.پرسپولیس سسسسسوووورررراخ
تاریخ نظر: 18 بهمن 1390 12:43:15   
5: شماره 4 یادتونه بعد از بردن پرسپلیس رحمتی گفت به ما چه که پرسپولیس مصدوم و محروم داره؟ضمنا ما که ده نفره بودیم و بردیمتون ثالثا سه گل توی ده دقیقه کم نیست چهارم اینکه تا حالا تونستین هت تریک کنین؟راستی کفتی با غیرت؟ ما که کلی خندیدیم خودت هم یه کم بیشتر در مورد این حرفت فکر کن خب حالا با این تفاسیر کی سوراخه؟ معلومه که اس تق لال سسسسسسووووورررررررااااخخخخخ
تاریخ نظر: 18 بهمن 1390 16:02:51   
6: فقط شموشک هه هه
تاریخ نظر: 19 بهمن 1390 11:07:01   
7: تیم فقط استقلال ...با این که چند تا از بازیکنای خوبش نبودن ولی باز 3،2 شد .پرسپولیسی ها فکر نکنن ما باختیم فقط خواستیم تنوع بشه یه بارم شما ببرین...راستی هر شکست مقدمه یه پیروزیه بزرگه با تشکر،سرور شما استقلال
تاریخ نظر: 19 بهمن 1390 14:25:56   
8: پرسپولیسیها بیشتر باید خوشحال باشند چون مقابل تیم بزرگ استقلال بردند
تاریخ نظر: 19 بهمن 1390 17:33:22      

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator