varzesh90.com: شجاعی : بازگشت به فوتبال ایران آخرین راه من است
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
مسعود شجاعی در دو، سه سال اخیر با مصدومیت‌های شدیدی دست و پنجه نرم کرد و این موضوع مدت‌ها او را آزار داد.

خبرآنلاین - نکته مهم اما به رفتار باشگاه اوساسونا در تقابل با مصدومیت شجاعی مربوط می‌شد که مسوولان این باشگاه، بازیکن ایرانی تیمشان را در سخت‌ترین لحظات تنها نگذاشتند. رفتارهای باشگاه اوساسونا در مورد شجاعی به قدری حرفه‌ای بود که خیلی‌ها تصور نمی‌کردند وقتی مسعود مصدومیت‌های سخت خود را پشت سر بگذارد، سرانجام کارش به جدایی از این تیم کشیده شود. حدود 2 ماه پیش بود که مسوولان باشگاه اوساسونا برای فصل جدید رقابت‌های لالیگا دیگر تمایلی برای تمدید قرارداد با این بازیکن نداشتند و شجاعی با این که در پامپلونا یک بازیکن محبوب محسوب می‌شود در نهایت چمدان‌هایش را بست تا مسیر دیگری را برای ادامه فوتبالش انتخاب کند.

البته آن زمان بحث حضور شجاعی در فوتبال ایران هم مطرح بود ولی گذر زمان نشان داد که این اتفاق رخ نمی‌دهد و این بازیکن همچنان دوست دارد فوتبالش را در اسپانیا یا دیگر تیم‌های اروپایی ادامه دهد. در هفته‌های اخیر خبرهای متعددی در خصوص مسعود شجاعی و تیمش در سایت‌های داخلی و خارجی مطرح شد ولی نکته آزاردهنده برای او این است که هنوز تیمی انتخاب نکرده و فعلا مشخص نیست مسعود فصل آینده با پیراهن کدام تیم در میادین فوتبال حاضر خواهد شد.

وقتی قرارداد با وایادولید به هم خورد
چند هفته از جدایی شجاعی از اوساسونا نگذشته بود که چند سایت اسپانیایی از توافق مسعود با وایادولید خبر دادند. این خبر خوبی برای دوستداران شجاعی بود که امیدوار بودند او همچنان فوتبالش را در اسپانیا ادامه دهد. طرفین در مورد مسائل مختلف به توافق رسیدند ولی این باشگاه گویا محدودیت‌هایی برای جذب بازیکن خارجی داشت و گویا باید مسعود پاسپورت اسپانیایی می‌گرفت تا مشکلی برای ورود به فهرست ویادولید نداشته باشد. این اتفاق اما رخ نداد و شجاعی در نهایت نتوانست پیراهن باشگاه ویادولید را برتن کند. چند روز بعد از این اتفاق بود که این‌بار بحث تیم‌های دسته دوم اسپانیا مطرح شد و سایت‌های مختلف خبری ابتدا از توافق جدایی با آلاوس و سپس با تیمی به نام خیرانو خبر دادند. نکته جالب این بود که هر کدام از سایت‌های داخلی و خارجی خبر متفاوتی در مورد مسعود منتشرکردند و بالاخره مشخص نشد که شجاعی با آلاوس قراداد امضا کرده بود یا خیرانو. این در حالی است که شجاعی سیاست سکوت در پیش گرفته بود و این روند او همچنان ادامه دارد.در نهایت حضور او در یکی از این دو تیم هم منتفی شد و مسعود باز هم بدون تیم ماند.

حضور در تمرینات لازارا
شجاعی هنوز با تیمی به توافق نرسیده و محمودرضا فاضلی مدیربرنامه‌های این بازیکن همچنان با چند تیم مختلف اروپایی از جمله تیم‌های اسپانیایی، آلمانی و ایتالیایی در حال مذاکره است تا بتواند در نهایت شرایط حضور شجاعی را در یک تیم فراهم کند. شجاعی در حالی بدون تیم مانده که تمامی کشورهای اروپایی لیگ‌های خود را آغاز کرده‌اند و بدون تیم ماندن برای مسعود اتفاق تلخی است. او برای از دست ندادن آمادگی بدنی‌اش با یک تیم دسته سومی در اسپانیا به نام لازارا تمرین می‌کند ولی قرار نیست با این تیم قرارداد امضا کند. برای شجاعی اولویت اول ماندن در اسپانیا است و او به نزدیکانش گفته است که به دلیل آشنایی با شرایط این کشور دوست دارد در اسپانیا بماند. با این حال او در صورتی که به خواسته‌اش نرسد باید شانس خود را در کشورهای دیگر امتحان کند.

لیگ‌های عربی و لیگ ایران را دوست ندارم
این روزها برخی از دوستان و همبازی‌های شجاعی با او تماس می‌گیرند تا در مورد آینده‌اش با مسعود صحبت کنند. در حال حاضر بحث بازگشت شجاعی به ایران و شایعه پیشنهاد پرسپولیس به این بازیکن مطرح شده ولی مسعود به نزدیکانش گفته که به هیچ عنوان دوست ندارد به لیگ ایران برگردد و حتی لیگ‌های عربی را دوست ندارد. نکته نگران‌کننده اما این است که ایران سال اینده در جام جهانی برزیل حاضر خواهد شد و دوستان مسعود به او گفته‌اند که وقت را تلف نکند و به فوتبال ایران برگردد. او اما همچنان بر موضع خود پافشاری کرده و می‌خواهد آخرین شانس‌های خود را برای نیامدن به فوتبال ایران امتحان کند. او به دوستانش گفته بازگشت به فوتبال ایران آخرین راه برای من است و زمانی به ایران می‌آیم که هیچ تیمی مرا نخواهد.
1: پس تو همون دسته سه بازی کن وسرگرم باش
تاریخ نظر: 6 شهریور 1392 15:26:49   
2: دسته محلات اسپانيا بهتر از ليگ يك ايرانه
تاریخ نظر: 7 شهریور 1392 06:22:46   
3: شماره 2 ، نظرت محترمه و نشانه آشنایی تو با فوتبال دنیاست. <<امیر>>
تاریخ نظر: 7 شهریور 1392 06:44:45   
4: اقا مسعود بازی تو لیگ اسپانیا مشکلی نداره ولی وقتی توی بازی با کره نتونستی توپ رو40 متر سانتر کنی و همون توب ضد حمله شد و نزدیک بود گل رو از کره بخوریم با چه ملاک و معیاری تیم های اسپانیایی باید شما رو جذب کنن /لب کلام باید بیشتر تلاش کنی احمد از اهواز
تاریخ نظر: 9 شهریور 1392 11:29:01      

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator