varzesh90.com

?? ?????? ???? ?????
 
بازیکن استقلال خوزستان می گوید کار راحتی مقابل استقلال تهران نخواهند داشت.

خبرآنلاین - رویارویی با استقلال،این بار با پیراهن استقلال. هر چند که خودش هم می گوید بازی آسانی ندارند اما باز ته دلش از پیروزی خوزستانی ها حرف می زند و می گوید:«آنها قوی هستند،همیشه هم قوی بوده اند اما ما هم استقلال خوزستان هستیم و در خانه خودمان فقط به پیروزی فکر می کنیم. به نظرم در خانه و در مقابل هوادارانمان از آنها قوی تر هستیم»

حسین کعبی همیشه با انرژی حرف می زند. حتی همان زمان هم که با پرتغال در جام جهانی بازی داشتیم او از شکست حرف نمی زد و می گفت:«فیگو و رونالدو دارند که دارند؛ما بازی خودمان را می کنیم و شاید هم شکست شان دادیم.»

او این بار هم از شکست حرفی نمی زند و با بیان اینکه استقلال تیم بزرگی است ادامه می دهد:«کار ما مقابل آنها آسان نیست.به دنبال دگرگونی هستیم و برای اینکه بتوانیم خودمان را از این شرایط بد جدا کنیم باید استقلال را شکست بدهیم.»

از او پرسیدیم آیا انتقادهایی که از استقلال خوزستان می کنند(به دلیل میانگین سنی بالا) در نتیجه گیری این تیم تاثیر گذار است یا نه ؟ که کعبی این واکنش را نشان داد:«نمی دانم چرا این حرف ها را می زنند.عملکرد ما زیاد مثبت نیست اما جای دفاع دارد. در چند بازی اخیر حق ما را خوردند. بااین حال تلاشمان را می کنیم که تحولی در تیم ایجاد کنیم.»

غیبت سهراب بختیاری زاده در بازی با استقلال. آیا او به طور عمد در بازی قبل کارت زرد گرفته است؟کعبی می گوید:«نمی دانم این حرف ها را از کجا می آورند. خود سهراب هم که مصاحبه کرده و گفته بود از عمد کارت نگرفته است. او بازیکن استقلالا خوزستان است و روی تیمش تعصب دارد. بحث این چیزها نیست و فقط می خواهند از هر طریقی به تیم ما ضربه بزنند.»

کعبی در ادامه و در واکنش به اظهارات برخی از خوزستانی ها در برنامه نود که گفته بودند استقلال خوزستان تیمی واقعی نیست گفت:«یک چیز بگویم؟من خودم نود را دیدم.آن کسی که داشت این حرف ها را می زد کاملا می شناسم.بچه محل خودمان است.واقعا برایش متاسفم که این طور فکر می کند.به جای اینکه هوای نماینده خوزستان را داشته باشند دارند کاری می کنند که تیم با سر به زمین بخورد.»
اما حرف های پایانی بازیکن استقلال خوزستان.آنجا که از او درباره پرسپولیس(تیم سابق کعبی)پرسیدیم:«دلم نمی خواهد در باره این تیم حرف بزنم.اما من خاطرات خوبی با هواداران آن دارم.آنها هنوز هم به من لطف دارند.به خاطر آنها هم که شده آرزو می کنم تا این تیم نتایج خوبی بگیرد و موفق شود.»   

» ??????? ?? ????? ????? ????? ?? ?????? ? ??????? ?? ???? ??????? ?? ????? ???? ???????.
» ????? ??? ?? ???? ????? ??????? ?? ??? ? ??????? ??????? ?????.
» ?? ????? ?????? ????? ??????? ? ????? ?????? ???????.
» ???? ????? ?? ???? ?? info@varzesh90.com ???? ??????.
» ??? ?? ????? ????? ?????? ?????? ?? ???? ?????? ??? ??????.
????? ??????? ??????????? ????????????? ?????? ??? ????? ?????????????? ????? ?????????????? ??? ?????? ???? ????? ?????? ??? ???? ?????? ????? ????? ????? ????? ????? ?????? ??? ????? ?????? ????? ????? ?????
Flag Counter www.varzesh90.com
???? ?? ?? : info@varzesh90.com
?????? ???? ????? ?????? ?????
???? 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

???? ???? ??? ???? ????? ???? ? ????? ?? ???? ??? (?varzesh90??)?? ???????.

v90 feed
??????? ???? :
Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/varzesh/public_html/usercount.php on line 20
Free Sitemap Generator