varzesh90.com: حمايت هيئت مديره از دايي تا پايان فصل
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
هيئت مديره باشگاه پرسپوليس بر حمايت از کادر فني تا پايان فصل تاکيد کرد.

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، نشست هيئت مديره باشگاه پرسپوليس به رياست محمد صادق اکبري در ساختمان شماره دو وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در اين نشست علي پروين با هماهنگي قبلي براي حضور در ديدار پيشکسوتان پرسپوليس غايب بود. محمد رويانيان نيز به دليل برگزار نشست فوري درباره امور مربوط به انتقال خلعتبري نتوانست در جلسه شرکت کند.

در اين نشست محمد حسن نامي و محمد جمشيدي هم حضور داشتند و در آغاز جلسه، پس از مطرح شدن مواردي از سوي هيئت مديره، گزارشي از درآمدها، دريافتي‌ها، پرداختي‌ها، هزينه‌ها و همچنين بدهي‌ها از سوي بهروز منتقمي به اعضاي ارايه شد. همچنين قائم مقام باشگاه پرسپوليس درباره نشست روز گذشته شوراي تامين درباره بازي شهرآورد و همچنين درآمدهاي باشگاه از سازمان ليگ گزارشي ارائه کرد. منتقمي در ادامه درباره عدم برخورداري باشگاه پرسپوليس و استقلال از امکانات کافي در ورزشگاه آزادي با وجود پرداخت هزينه برگزاري بازي مطالبي را عنوان کرد.

در ادامه اين نشست محمد پنجعلي مدير تيم فوتبال بزرگسالان پرسپوليس در گزارشي وضعيت تيم را تشريح و تاکيد کرد در مقطع فعلي حمايت همه جانبه مديران باشگاه، پيشکسوتان و هواداران مي‌تواند تاثير ويژه‌‎اي بر صعود دوباره تيم فوتبال پرسپوليس به صدر جدول داشته باشند. پنجعلي آينده تيم فوتبال پرسپوليس را روشن ارزيابي و تاکيد کرد: نبايد بيش از اندازه به بازي با نفت تهران توجه کرد و لازم است روند کلي تيم در 6 بازي گذشته مورد توجه قرار بگيرد.

همچنين حسين قدوسي مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس نيز درباره مسايل مختلف مورد نظر اعضاي هيئت مديره، اطلاعاتي را در اختيار آنها قرار داد.

در پايان اين نشست عبدالله تفرشي مديرعامل شرکت سرمايه‌گذاري صدرا سيستم پاسارگاد (حامي پرسپوليس) درباره فعاليت‌هاي اقتصادي اين شرکت، چگونگي شکل‌گيري آن و نحوه کارکرد و پرداختي ها به باشگاه، گزارش مفصلي ارايه کرد و مطالبي درباره شرکت‌هاي متعددي که زير نظر هلدينگ صدرا سيستم پاسارگاد فعاليت مي‌کنند را در اختيار اعضاي هيئت مديره قرار داد. او در اين گزارش نحوه درآمدهاي حاصله باشگاه و فعاليت‌هاي اين شرکت را تشريح کرد که مورد توجه اعضاي هيئت مديره قرار گرفت. تفرشي درباره محصولات اقتصادي در اين شرکت نيز توضيحات کاملي را بيان کرده و در پايان، گزارش مکتوب از فعاليت هاي شرکت SIS به اعضاي هيئت مديره تقديم کرد.

محمد صادق اکبري رئيس هيئت مديره باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس، محمد حسن نامي و محمد جمشيدي پس از گزارش ارائه شده از سوي باشگاه و تيم فوتبال، مطالب مختلفي را بيان کرده و بر حمايت همه جانبه هيئت مديره از مديريت باشگاه و کادر فني تيم فوتبال بزرگسالان تاکيد کردند.

محمد صادق اکبري در اين باره گفت: نشست بسيار خوبي برگزار شد و مطالب ارائه شده از سوي مسئولان باشگاه و تيم فوتبال، گزارشات بسيار خوبي بود و اعضاي هيئت مديره همچون نشست قبلي در جريان کم و کيف فعاليت‌هاي انجام شده قرار گرفته و رهنمودها و ديدگاه‌هاي خود را با مسئولان تيم در ميان گذاشتند.

اکبري عنوان کرد: هيئت مديره باشگاه در نشست انجام شده بر حمايت همه جانبه از کادر فني پرسپوليس به ويژه از آقاي دايي که سرمايه گرانقدري براي فوتبال ايران و پرسپوليس هستند، تاکيد کرد. پرسپوليس از نظر هيئت مديره به روزهاي اوج خود باز نمي‌گردد مگر اينکه در کادر مديريتي و فني باشگاه شاهد ثبات باشيم. از نظر ما ثبات در کادر فني تاثير زيادي در موقعيت پرسپوليس خواهد داشت و ما مطمئن هستيم با درايت کادر فني، تلاش بازيکنان و حمايت همه جانبه هواداران و پيشکسوتان، تيم فوتبال پرسپوليس نتايج مطلوبي کسب خواهد کرد و به طور حتم اعضاي کادر فني براي رفع نقاط ضعف تيم تلاش خواهند کرد. در اين مسير بسيار اميدواريم که هواداران عزيز همچون گذشته با حمايت جانبه خود از تيم، به استقبال بازي‌هاي آتي رفته تا به اميد خدا بتواند با کسب نتايج مطلوب آنها را سربلند کند.

رئيس هيئت مديره پرسپوليس با اشاره به تامين هزينه‌هاي جذب محمدرضا خلعتبري توسط حسين هدايتي، گفت: با تلاش‌هاي فراوان آقاي رويانيان، پروين و دايي براي جذب اين بازيکن و حضور در ليگ خليج فارس مورد تقدير است و اعضاي هيئت مديره با هماهنگي باشگاه به طور رسمي از آقاي هدايتي که هزينه هاي رضايت نامه خلعتبري را تقبل کردند، تقدير و تشکر خواهد کرد. آقاي هدايتي نمونه اي کامل و بارز از هواداراني هستند که به عشق پرسپوليس و مردم از اين تيم پر طرفدار حمايت کرده و در مقاطع مختلف حمايت خود را از تيمي که به آن عشق مي‌ورزد، دريغ نمي‌کنند.

وي گفت: به نيابت از همه هواداران پرسپوليس از ايشان تشکر و تقدير کرده و انشاء الله در يک مراسم رسمي از ايشان تجليل خواهيم کرد. هيئت مديره باشگاه در نشست انجام شده بر حمايت همه جانبه از کادر فني پرسپوليس به ويژه از آقاي دايي که سرمايه گرانقدري براي فوتبال ايران و پرسپوليس هستند، تاکيد کرد.   

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator