varzesh90.com: تماس قلعه‌نویی با جباری: سکوت کن تا من درستش کنم!
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
اظهارنظر قلعه نویی سبب شد تا جباری با اظهار پشیمانی از پیوستن به سپاهان بلادرنگ رضایت خودرا برای آشتی کنان با فتح ا... زاده و بازگشت به استقلال اعلام کند.

گروه ورزشی ؛ بازگشت شبانه مجتبی جباری از اصفهان به تهران با واکنش های متفاوتی همراه بود. بعد از اینکه خبر کنار گذاشتن شماره ۸ از ترکیب سپاهان در شهر پیچید و مثل توپ صدا کرد، بسیاری از دوستان و رفقای جباری با او تماس گرفتند تا اصل ماجرا را از خود او جویا شوند. در میان افرادی که با هافبک تماس گرفتند، چند بازیکن سرشناس استقلال نیز دیده می شدند که تا همین فصل پیش در کنار جباری به میدان می رفتند و با او رابطه نزدیکی داشتند.

به گزارش افکارنیوز ؛ سیدمهدی رحمتی و وفرهاد مجیدی دو ستاره قدیمی تر استقلال جزو اولین نفراتی بودند که به شماره ۸ زنگ زدند اما مهمترین تماسی که با جباری برقرار شد، از سوی امیر قلعه نویی سرمربی آبی ها بود.
سرمربی استقلال که کماکان بابت جدایی ناگهانی مغز متفکر تیمش ناراحت و نگران است، شبانه با بازیکن سابقش تماس گرفت و جویای احوالش شد. امیر قلعه نویی در این مکالمه تلفنی پای دردل های جباری نشست و وقتی گلایه های او را شنید، به او تاکید کرد که با توجه تجربه دو سال حضورش در سپاهان به خوبی از جو این باشگاه و حساسیت و دافعه ای که نسبت به تهرانی ها دارند، باخبر است و می داند که تا چه اندازه شرایط برای جباری سخت است.

قلعه نویی با افسوس به جباری گفت که ای کاش در تابستان عجله نمی کرد و چند روزی صبر می کرد تا او مشکلاتش با فتح ا... زاده را بسان فصل قبل حل کند. این اظهارنظر قلعه نویی سبب شد تا جباری با اظهار پشیمانی از پیوستن به سپاهان بلادرنگ رضایت خودرا برای آشتی کنان با فتح ا... زاده و بازگشت به استقلال اعلام کند. چراغ سبزی ناگهانی که لبخند ملیح سرمربی استقلال از پشت تلفن را به همراه داشت و او به جباری تاکید کرد که تمام تلاشش را انجام خواهد داد اما بهتر است او هم روزه سکوت بگیرد و حتی یک کلمه هم صحبت نکند تا ماجرا در آرامش حل شود.
1: آقای قلعه نوئی!اگرجباری هم سکوت کندماهواداران درمورد تصمیم غلط شما درآوردن اوبه استقلال ولجبازیتان باحاجی سکوت نخواهیم کرد.
تاریخ نظر: 7 شهریور 1392 15:29:43   
2: شما كي هستيد كه اسمتون رو گذاشتید ما تماشاگران تو من که هیچی نیم من هم نیستی که بخوای در مورد استقلال یا حتی جباری حرف بزنی
تاریخ نظر: 7 شهریور 1392 16:43:34   
3: شماره2شمافکرکنم ازجیره خواران جباری بی تربیت وبی تعصب هستید که اینگونه بی ادبانه جواب شماره1راداده اید.بی فرهنگی وبی سوادیت که به جباری رفته.نکنه گارسون رستوران این آقاهستید؟توطرفداریابهتربگم پاچه خوار اوهستی نه هواداراستقلال.کمی آدم باش.
تاریخ نظر: 7 شهریور 1392 21:52:07   
4: شماره 2 همان جایی که هستی برو غاز بچرون. من و نیم من در نیار که اندازه این حرفها نیستی.
تاریخ نظر: 7 شهریور 1392 22:00:30   
5: بابا بسه استقلال سوراخه ياشاسين تراختور
تاریخ نظر: 7 شهریور 1392 23:33:56   
6: شماره 5 شما دیگه چی میگی این وسط؟! از بین طرفدارای استقلال بعضیا بیشتر طرفدار حاجی و بعضیا بیشتر طرفدار مجتبی هستن. ولی این وسط مهم استقلاله که فعلا بخاطر نبودن یه بازیکن بازیساز مشکل داره.و اگه جباری بیاد و دیگه حاشیه ای برای استقلال ایجاد نکنه به نفع استقلاله. شماره 1 اگه طرفدار استقلال باشی، باید بازیهای "تیم" اسستقلال یبیشتر برات مهم باشه تا درگیری های خصوصی بین "نفرات" .و کاسه ی داغتر از آش هم نشو.خود حاجی اینقدر با مجتبی مشکل نداره که تو داری!
تاریخ نظر: 8 شهریور 1392 10:58:21   
7: حالا شماره 6عكس خر ابي رو ديدي؟؟؟!!! مويدي
تاریخ نظر: 8 شهریور 1392 16:03:05      

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator