varzesh90.com: دیپلمات‌های گلف‌باز در تهران به مصاف هم می‌روند
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
رییس فدراسیون گلف از برگزاری رقابت‌های گلف با حضور سفرا، نمایندگان و وابستگان تجاری و بازرگانی برخی از کشورهای خارجی در نیمه دوم مهر ماه در تهران خبر داد.

کیکاووس سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا، از دیدار مسئولان فدراسیون گلف با بهمن حسین پور مدیر کل تشریفات وزارت امور خارجه در جهت فراهم آوردن مقدمات لازم و دعوت از سفیران کشورهای خارجی برای حضور در رقابت‌های گلف تحت عنوان جام دیپلمات‌ها خبر داد.

رییس فدراسیون گلف، ادامه داد: این جام قرار است در نیمه دوم مهر ماه در تهران و با حضور سفرا، نمایندگان و وابستگان تجاری و بازرگانی برخی از کشورهای خارجی در ایران برگزار شود و می‌تواند به لحاظ ارتقا روابط سیاسی و تبادل اطلاعات فنی و تخصصی در زمینه گلف با کشورهای دیگر حائز اهمیت باشد.

وی خاطر نشان کرد: دور گذشته این جام دو سال پیش با حضور بیست و هشت نفر از پانزده کشور در تهران برگزار شد و با توجه به این که مدیر کل تشریفات وزارت امور خارجه ، عضو هیات رییسه فدراسیون گلف هستند و خود از گلف بازان قدیمی محسوب می‌شوند، پیش‌بینی ما این است که تعداد بیشتری از کشورهای خارجی نسبت به دوره‌های قبل در این دوره شرکت کنند.

سعیدی در ادامه درباره جلسه دیشب روسای فدراسیون‌ها با سرپرست وزارت ورزش و جوانان نیز، اظهار کرد: برای اولین بار بود که فرصت تقریبا مساوی برای همه روسای فدراسیون‌ها برای بیان دیدگاه‌های خود در نظر گرفته شد و آقای صالحی امیری با سعه صدری که داشتند به حرف‌های همه گوش کردند و مسائل کلان فدراسیون‌ها و مشکلات آنها در این جلسه مطرح شد.

رییس فدراسیون گلف، سرپرست وزارت ورزش و جوانان را فردی ارزشمند و آشنا با مدیریت کلان ورزش دانست و ادامه داد: وی دارای دیدگاه‌های بسیار خوبی برای پیشرفت و توسعه ورزش در کشور دارند.

وی در پایان گفت: در این جلسه درخواست کردم در کار گروه‌های مختلفی که در وزارت ورزش و جوانان تشکیل خواهد شد روسای فدراسیون‌های مختلف حضور داشته باشند و همچنین فضای حمایتی و تولیدی بر فضای نظارتی غالب شود و به سمت مدیریت کیفی حرکت کنیم و از حالت تمرکز خارج شویم که وی نیز از این پیشنهاد استقبال کرد.   

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator