varzesh90.com: لاوره : به فیفا شکایت می‌کنم و همه پولم را می‌گیرم
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: می‌خواهم از این تیم جدا شوم و اگر پاسپورتم را ندهند به سفارت صربستان می‌روم.

گوران لاوره در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد جلسه خود با علی فتح‌الله‌زاده و تصمیمی که دارد صحبت‌های زیر را انجام داد:

* سرانجام تکلیف شما با باشگاه استقلال چه شد؟ پولی دریافت نکردی؟
- واقعا نمی‌دانم جواب سئوال شما را چطور بدهم. در این مدت تجربه خیلی تلخی داشتم. هیچکس از باشگاه استقلال سراغی از من نمی‌گیرد. واقعا وضعیت بدی دارم. آنها حتی سؤال نمی‌کنند، بپرسند که من کجا ساکن هستم و اینجا چطور زندگی می‌کنم! من در هیچ کجای دنیا چنین رفتاری را از یک باشگاه حرفه‌ای ندیده‌ام. آن هم باشگاهی که الان جزو 8 تیم برتر آسیاست. نه پول پیش‌قرارداد من را می‌دهند، نه جایی را تهیه می‌کنند که من در آن زندگی کنم، نه هتلی و نه حتی یک تلفن برای اینکه از من دلجویی کنند.

* با فتح‌الله‌زاده جلسه‌ای نداشتی؟
- مدیرعامل دو هفته قبل به من گفت که یک چک 10 روزه به تو می‌دهم اما هرگز آن چک را به من ندادند و الان آن 10 روز هم گذشته و تازه امروز دوباره به مدیر برنامه من گفتند که تا یکشنبه صبر کن تا برویم پیش وزیر ورزش و مشکلات را با وزیر در میان بگذاریم.

* پس تا روز یکشنبه باید صبر کنی؟
- من مطمئن هستم که روز یکشنبه هم اتفاقی نمی‌افتد. اینجا هیچکس سر قول و تعهدش نیست. من می‌خواهم از ایران بروم. آنها باید پاسپورت من را تحویل بدهند در غیر اینصورت حتما از طریق سفارت صربستان در تهران موضوع را پیگیری می‌کنم. من با کلی اشتیاق و انگیزه به ایران آمدم و محیط استقلال و بازیکنان و کادر فنی این تیم رفتار خیلی خوبی با من داشتند. به خصوص هواداران استقلال که واقعا دوست داشتنی بودند اما باور کنید با هیچ غریبه‌ای در هیچ کجای دنیا در فوتبال حرفه‌ای این طور رفتار نمی‌کنند! از طریق همین مصاحبه به مدیریت باشگاه استقلال اعلام می‌کنم باید پاسپورت من را تحویل بدهند و حتما حقوق خودم را از طریق فیفا پیگیری می‌کنم.

* قبل از اینکه به ایران بیایی، اطلاعی از وضعیت مالی باشگاه استقلال داشتی؟
- نه، اطلاعی نداشتم اما در ایران یکی از بازیکنان استقلال با یکی از بازیکنان خارجی سابق این تیم تماس گرفت و من با این بازیکن صحبت کردم. او به من گفت که در این تیم نه چک تو پاس می‌شود و نه به تو پول می‌دهند و باید شکایت خودت را از طریق فیفا پیگیری کنی. این بازیکن خارجی الان علیه استقلال در فیفا شکایت کرده و تازه این حرف‌ها را دو هفته قبل به من زدند. با این وضعیت باز هم تاکید می‌کنم که می‌خواهم از ایران بروم. رفتاری که اینجا با من شد نه جوانمردانه بود و نه با روحیات ایرانی‌ها سازگار بود. من اینجا نه خانه‌ای برای زندگی دارم و نه هیچ امکاناتی. من در باشگاه‌های معتبر اروپا بازی کردم و بازیکن درجه سه کشور دور افتاده نیستم که این طور رفتار می‌کنند. من حتما جریان زندگی‌ام در این چند هفته را برای فیفا خواهم نوشت و حتما گزارش آن را در رسانه‌های خارجی منتشر می‌کنم. من از مردم ایران و هواداران استقلال جز محبت چیزی ندیدم اما رفتار مسئولان باشگاه استقلال به شدت غیر حرفه‌ای بود و حتی باشگاه‌های آماتور هم در دنیا حداقل امکانات اولیه زندگی را در اختیار بازیکن خارجی قرار می‌دهند. امروز بعد از مدت ها مدیرعامل باشگاه به مدیر برنامه من گفته که فردا به باشگاه برود و یک فقره چک برای دو ماه زندگی من در ایران دریافت کند. من به آن چک هم نیازی ندارم. چون مطمئن هستم که این چک هم اعتباری ندارد و فقط پاسپورتم را می‌خواهم برای خروج از ایران. دلیل آنکه در مصاحبه‌هایم این حرف‌ها را می‌زنم این است که هیچکدام از مسئولان استقلال پاسخگوی من نیستند و همه آنها موبایل‌هایشان را پاسخ نمی‌دهند.   

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator