varzesh90.com

?? ?????? ???? ?????
 
ستاره پرتغالی رئال مادرید با وجود تأکید یوفا در مراسم انتخاب بهترین بازیکن اروپا حاضر نمی‌شود.

به گزارش فارس، کریستیانو رونالدو فردا برای حضور در مراسم انتخاب بهترین بازیکن اروپا به موناکو سفر نخواهد کرد. نام وی در میان سه نامزد کسب این جایزه در کنار لیونل مسی و فرانک ریبری قرار دارد اما تاریخ این مراسم درست همزمان با دیدار دوستانه تابستانی تروفئو ترسا هررا برگزار می‌شود و این بازیکن و سرمربی‌اش کارلو آنچلوتی ترجیح دادند رونالدو به آکرونیا سفر کند.

یوفا چهارشنبه شب همچنان در حال متقاعد کردن کریستیانو رونالدو برای حضور در این مراسم بود اما باشگاه اعلام کرد که ترجیح آنچلوتی برای رونالدو حضور در آکرونیا برای آمادگی به منظور حضور در بازی یکشنبه شب است.

رونالدو سال گذشته در این مراسم حاضر شد و وقتی دی 60 گل زده او به حساب آورده نشد تا اینیستا برنده این جایزه شود، بسیار ناراحت شد.

مسی به همراه تعدادی از برترین‌های بارسلونا از جمله ساندرو روسل، رئیس باشگاه و زوبیزارتا مدیر ورزشی آن در مونته‌کارلو خواهد بود. والدین او نیز حاضر خواهند شد. ریبری یکی از مدعیان بزرگ کسب این جایزه است که قهرمان بوندس لیگا، جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان سال گذشته شده است.   

» ??????? ?? ????? ????? ????? ?? ?????? ? ??????? ?? ???? ??????? ?? ????? ???? ???????.
» ????? ??? ?? ???? ????? ??????? ?? ??? ? ??????? ??????? ?????.
» ?? ????? ?????? ????? ??????? ? ????? ?????? ???????.
» ???? ????? ?? ???? ?? info@varzesh90.com ???? ??????.
» ??? ?? ????? ????? ?????? ?????? ?? ???? ?????? ??? ??????.
????? ??????? ??????????? ????????????? ?????? ??? ????? ?????????????? ????? ?????????????? ??? ?????? ???? ????? ?????? ??? ???? ?????? ????? ????? ????? ????? ????? ?????? ??? ????? ?????? ????? ????? ?????
Flag Counter www.varzesh90.com
???? ?? ?? : info@varzesh90.com
?????? ???? ????? ?????? ?????
???? 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

???? ???? ??? ???? ????? ???? ? ????? ?? ???? ??? (?varzesh90??)?? ???????.

v90 feed
??????? ???? :
Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/varzesh/public_html/usercount.php on line 20
Free Sitemap Generator