varzesh90.com: برانکو: جهانبازی باید به خاطر اشتباهاتش گریه کند ؛ یک نفر با سرنوشت بازیکنانم بازی می‌کند
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید داور بازی تیمش مقابل ذوب آهن در رقابت‌های جام حذفی فوتبال باید به خاطر اشتباهاتی که انجام داده به حال خود گریه کند.

برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی دیدار پرسپولیس مقابل ذوب آهن اظهار کرد: من به بازیکنانم افتخار می‌کنم. آن‌ها قهرمانانه جنگیدند و تا دقیقه آخر با تمام وجودشان تلاش کردند تا پرسپولیس موفق شود. آن‌ها نشان دادند که غیرت و تعصب زیادی برای تیم، باشگاه، هواداران و همین طور خانواده‌شان دارند. من به آن‌ها افتخار می کنم و از اینکه چنین شاگردانی دارم به خود می‌بالم.

او درباره مشکلات داوری هم گفت: نمی دانم درباره داور چه بگویم؟ او بی رحمانه قضاوت کرد. اگر جهانبازی به اشتباه خودش پی ببرد الان باید ناراحت باشد. او باید برود در یک رستوران بنشیند و به حال خود گریه کند. البته چاره‌ای هم ندارد و کاری هم از دستش برنمی‌آید. او اشتباه کرده و پرسپولیس به خاطر اشتباه او از جام حذفی حذف شده است.

برانکو درباره صحبت‌های علی اکبر طاهری مبنی بر اینکه فدراسیونی‌ها به خاطر کینه ورزی با وزارت ورزش پرسپولیس را قربانی کرده اند گفت: طاهری حتما مستنداتی دارد که این صحبت‌ها را انجام داده است. معتقدم برخی ها باید به خودشان بیایند و خیلی از مسایل را ببینند.

وی درباره هواداران پرسپولیس هم گفت: هواداران پرسپولیس یک آرامش بزرگ برای ما محسوب می‌شوند. من از آن‌ها فوق‌العاده انرژی می‌گیرم. همان طور که بارها گفتم مهمترین رکن باشگاه هواداران هستند. هوادارانی که با شور و اشتیاق‌شان به ما و بازیکنان دلگرمی می‌دهند. از آن‌ها تشکر می‌کنم که ما و باشگاه را در شرایط سخت تنها نمی‌گذارند و همیشه کنارمان هستند. متاسفم که در دیدار مقابل ذوب آهن نتوانستیم به پیروزی برسیم تا آن‌ها خوشحال شوند اما همه دیدند که ما استحقاق پیروزی را داشتیم اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه برای کسب محبوبیت به ایران نیامده است، گفت:‌ من به ایران آمده‌ام تا با کادرفنی خودم تلاش کنیم کار کنیم و آنچه در توان داریم بگذاریم تا پرسپولیس این تیم میلیون‌ها هوادار موفق شود. خوشحالم که 5 بازیکن الان در تیم ملی داریم و این ثمره زحمات ماست.

او در پایان خاطرنشان کرد: به خاطر بازیکنان و هواداران تیم غمگینم. بازیکنان من همیشه با انگیزه در تمرینات شرکت می‌کنند اما این تلاش‌هایشان نتیجه نمی‌دهد. درست نیست یک نفر با سرنوشت این بازیکنان بازی کند. بازیکنان من مستحق کسب بهترین‌ها هستند اما به خاطر یک سری اتفاقات به آنچه که لیاقتش را دارند نمی‌رسند.   

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator