varzesh90.com: حضور جهانبخش و حقیقی در تمرین تیم ملی ؛ تیموریان به قطر نرفت
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
آخرین تمرین تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران پیش از دیدار مقابل ترکمنستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، 25 بازیکن تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران از ساعت یازده صبح امروز در زمین اصلی ورزشگاه آزادی گرد هم آمدند تا آخرین تمرین خود را پیش از دیدار مقابل تیم ‌ملی ترکمنستان در ر‌قا‌بت‌های گروه D مرحله انتخابی جا‌م جها‌نی 2018 روسیه انجام دهند.

در تمرین امروز تیم ‌ملی علیرضا حقیقی و علیرضا جهانبخش، دو لژیونر دیگر تیم ‌ملی در تمرین حضور داشتند تا اولین تمرین خود و آخرین تیم ‌ملی پیش از دیدار مقابل ترکمنستان را انجام دهند.

در ابتدای تمرین کا‌ر‌لوس کی‌روش به صورت اختصاصی با آندرانیک تیموریان گفت‌و‌گو کرد. به نظر می‌رسد این صحبت‌ها مربوط به ویزای کاپیتان تیم ‌ملی برای سفر به کشور گوام است؛ چرا که هنوز روادید او صادر نشده است. قرار بود آندرانیک تیموریان روز گذشته به قطر سفر کند تا کارهای مربوط به صدور ویزای خود را به صورت مستقیم انجام دهد؛ چرا که تیموریان از طریق سفارت آمریکا در قطر برای دریافت ویزای گوام اقدام کرده است.

چهار د‌ر‌وازه‌بان تیم ‌ملی زودتر از سایر بازیکنان در گوشه زمین زیر نظر دن گاسپار تمرینات خود را برای گرم کردن آغاز کردند و علیرضا حقیقی به عنوان د‌ر‌وازه‌بان شماره یک تیم ‌ملی مسئولیت مربوط به گرم کردن بازیکنان را برعهده داشت. سایر ملی‌پوشان توسط کا‌ر‌لوس کی‌روش گرد هم آمدند و دقایقی چند به صحبت‌های سرمربی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل گوش دادند. پس از آن زیر نظر دیگو و مارکار آقاجانیان شروع به گرم کردن بازیکنان کردند.

آنها در نیمه زمین با چند دور دویدن کار خود را آغاز کردند و پس از آن هر کدام به صورت دو نفره روبروی یکدیگر قرار گرفتند و با انجام پاسکاری و حرکات کششی که توسط دیگو داده می‌شد، خود را به صورت جدی گرم کردند.

هوای ورزشگاه آزادی به شدت شرایط مطلوبی را دارد و یکی از بهترین روزهایی تهران که تیم ‌ملی از ابتدای سال جاری تمرین کرده است. به دلیل بارش باران شب گذشته (سه شنبه) کاورهای پلاستیکی روی چمن کشیده شده بود تا زمین خیس نشود که قبل از آغاز تمرین تیم ‌ملی این کاورها از روی زمین جمع‌آوری شد تا ملی‌پوشان بتوانند کار خود را دنبال کنند.

پس از حدود 15 دقیقه از گرم کردن بازیکنان کنار زمین آمدند تا گلویی تازه و چند دقیقه‌ای استراحت کنند. پس از آن مجددا به میانه زمین رفتند تا کارهای تاکتیکی مدنظر سرمربی تیم ‌ملی را انجام دهند. 30 دقیقه ابتدایی تمرین امروز به روی خبرنگاران باز بود. پس از آن به دستور کا‌ر‌لوس کی‌روش تمرین پشت درهای بسته انجام شد تا تیم ‌ملی آخرین اقدامات تاکتیکی خود را پیش از دیدار مقابل ترکمنستان مرور کند.   

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator