varzesh90.com: برنامه 90 - رحمتی بهترین بازیکن دو ماه اخیر فوتبال ایران شد
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
در برنامه نود این هفته سید مهدی رحمتی بهترین بازیکن دو ماه اخیر فوتبال ایران انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، برنامه نود این هفته ساعت 22:35 دوشنبه شب روی آنتن شبکه سه رفت. در ابتدای برنامه احمدرضا رضایی و علی اکبر احمدوند بازیکنان تیم ملی ناشنوایان که به مقام قهرمانی جهان رسیدند به برنامه آمدند و صحبت هایی مطرح کردند. مهم ترین مشکل آنها بیکاری و عدم پرداخت پاداش بود. رضایی اعلام کرد ۴ سال قبل که قهرمان جهان شدیم رئیس جمهور وقت اعلام کرد ۱۲۰ سکه پاداش به ما می دهند اما الان ۵ سکه داده اند. ۱۲ نفر از اعضای این تیم با وجود اینکه تحصیلات در حد کارشناسی ارشد دارند بیکار هستند و به سختی زندگی می کنند. ما حاضریم در شرایط برابر و در صورتی که بازیکنان تیم ملی شنواهای فوتسال پنبه در گوش های خود بگذارند با آنها مسابقه دهیم تا همگان قدرت و استعداد بچه های ما را ببینند. متاسفانه هیچ کدام از رسانه ها از ما ننوشتند و به قهرمانی ما نپرداختند. با این وضعیت امیدواریم مسابقاتی در مریخ یا سیارات دیگر برگزار شود و آنجا قهرمان شویم، شاید آنجا به ما بیشتر توجه شود!

سوال پیامکی

سوال نظرسنجی این هفته به انتخاب بهترین بازیکن دو ماه اخیر فوتبال ایران اختصاص داشت. بینندگان نود باید از میان کریم انصاری فرد، مهدی ترابی، فرناندو دخسوس، مهدی رجب زاده، مهدی رحمتی، کمال کامیابی نیا و حامد لک بهترین بازیکن را انتخاب می کردند. در نهایت نیز مهدی رحمتی با کسب 46.7 درصد آرا بهترین بازیکن دو ماه اخیر فوتبال ایران شد.

عباسی: اولیویرا بخواهد بماند، سرمربی تراکتوسازی خواهد بود

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی روی خط برنامه آمد تا توضیحاتی درباره آخرین وضعیت تونی اولیویرا ارائه کند. او در ابتدای صحبت های خود اظهار کرد: هفته پنجم لیگ بود که تونی به ما اعلام کرد به خاطر مشکلات بیماری همسرش مجبور به ترک تراکتوسازی است. اما ما به او اصرار کردیم که بماند. با این حال چند روز پیش کتبی به ما اعلام کرد که نمی تواند با ما همکاری کند.

وی افزود: این موضوع را در هیات مدیره مطرح کردم و شرایط بررسی شد. باید شرایط پرداخت مطالبات تونی مشخص شود. به همین خاطر فعلا این موضوع را بررسی می‌کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا با گزینه ای مذاکره کرده است یا خیر گفت: با هیچ گزینه ای مذاکره نکرده ایم اما با خطیبی درباره مسائلی که مربوط به کمیته انضباطی بود، صحبت کردیم و یک احوال‌پرسی ساده هم داشتم. البته گزینه هایی را مد نظر داریم.

عباسی در پاسخ به این سوال که آیا اگر تونی بخواهد حاضر به همکاری با او هستید، گفت: بله، قطعا ما از همکاری با تونی استقبال می کنیم. اگر بخواهد بماند سرمربی تراکتورسازی خواهد بود.

کاشانی: کی روش به خاکپور گفت تو چاه نفت داری!

حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید با حضور در استودیو نود اظهار کرد: تیمی را در اختیار گرفتیم که از نظر شرایط روحی وضعیت خوبی نداشت. اما خاکپور را به عنوان سرمربی انتخاب کردیم و کار را با او شروع کردیم. با مشکلاتی که وجود داشت از مرحله اول صعود کردیم و الان باید در قطر با 15 حریف دیگر رقابت کنیم.

وی افزود: اولین کاری که کردیم جلسه‌ای با سازمان لیگ برگزار کردیم تا برنامه های تیم ملی را با لیگ هماهنگ کنیم. چندین جلسه برگزار کردیم تا برنامه ها هماهنگ شود. در حال حاضر هم تیم در اردوی ترکیه است و روز پنج شنبه به ایران بازمی گردد تا 72 ساعت قبل از بازی های لیگ بازیکنان در اختیار تیم‌هایشان باشند.

او در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان مصدوم را با تیم به ترکیه اعزام کردید، گفت: دستگاه های پزشکی جدیدی را از هلند خریداری کردیم که میتواند به بازیکنان مصدوم کمک کند.

کاشانی در ادامه درباره پولهایی که برای تیم ملی پرداخت می شود، گفت: بعد از بازی‌های مقدماتی در باره هزینه ها صحبت خواهم کرد. الان اگر صحبت کنم برای تیم حاشیه درست می‌شود. اگر بگویم آقای ایکس 200 میلیون تومان داده است، بعضی ها میگویند چرا به فدراسیون ما نمی‌دهید. خیرین به تیم ما کمک کرده اند که بعد از بازی ها درباره آن ها صحبت خواهم کرد. ما یک حساب با آقای کفاشیان افتتاح کرده ایم که پول ها به آن حساب واریز می شود. بعضی ها با کمک به تیم ملی امید در ورزش هزینه می کنند و از مالیات معاف می شوند.

وی اضافه کرد: بارها پشت درب اتاق مسئولین نشستم تا مشکلات خروجی بازیکنان را حل کنم. زمانی تیم ملی امید مشکل خروجی داشت اما الان هیچ مشکلی از این بابت ندارد. در حال حاضر از نظر البسه هم مشکلی نداریم و تمام لوازم مورد نیاز را خریده ایم. البته با هماهنگی هایی که انجام شد، خریدها بدون مشکل وارد کشور شد.

او ادامه داد: زمانی بازیکن تیم ملی امید روزی 20دلار پول تو جیبی میگرفت اما ما سعی کردم شأن بازیکن تیم ملی را حفظ کنیم و الان آن ها برای سفرهای خارجی از CIP عبور می کنند.

کاشانی تصریح کرد: در جلسه ای که با حضور خاکپور و کی روش داشتیم، کی روش به خاکپور گفت شما چاه نفت دارید. من گفتم اگر منظورتان من هستم که اینطور نیست. آبرامویچ مالک باشگاه چلسی چاه نفت دارد. من اعتماد مردم را دارم. هر کمکی بخواهید به تیم ملی بزرگسالان هم می کنم.

وی تاکید کرد: ما تابع فدراسیون فوتبال هستیم. خواسته اکید ما این است که جلسه ای میان کی روش و خاکپور برگزار شود تا کدورت ها برطرف شود. کی روش دانش روز فوتبال دنیا را دارد و گذشته نشان می دهد که کارنامه خوب دارد. ما از آمدن کی روش به قطر استقبال می کنیم زیرا باعث ایجاد انگیزه میان بازیکنان می شود. کی روش تیم ملی جوانان پرتغال را قهرمان کرده است و با فیگوها کار کرده است.

کاشانی در ادامه گفت: طبق توافقی که با فدراسیون فوتبال داشتیم، تمام بلیت های سفرهای ما را فدراسیون تهیه می کند. البته درباره قرارداد کادر فنی هم باید بگویم که پیش نویس قراردادها آماده شده است و به زودی به امضا می رسد. ما 28 آذر ماه تا 4 دی هم در بندرعباس اردو برگزار می کنیم تا در آنجا با تاجیکستان بازی دوستانه داشته باشیم.

مدیر تیم ملی امید در پایان گفت: با توافقی که با شهرداری تهران انجام شده است، شهرداری تهران کمپ تیم های ملی را ترمیم خواهد کرد.

پورعلی گنجی: کی روش به من اعتماد به نفس داد

مرتضی پور علی گنجی مدافع تیم ملی ایران میهمان این هفته برنامه بود. او در بخشی از صحبت های خود اظهار کرد: من پنج سال هافبک دفاعی بازی کردم ولی فوتبالم به چشم نیامد. بعد از مصدومیت پژمان منتظری بود که کارلوس کی روش به من اعتماد به نفس داد.

وی افزود: قبل از جام ملتهای آسیا کی روش از من پرسید که آیا استرس دارم؟ من هم گفتم اگر بگویم استرس ندارم، دروغ است. کی روش هم به من گفت تو مقابل بنفیکا بازی کرده ای و می‌توانی بهترین عملکرد را داشته باشی. بعد از حرفهای کی‌روش اعتماد به نفسم رفت روی هزار!

او ادامه داد: بعد از فوت پدرم حتی کرایه اتومبیل هم نداشتم که از روستا به شهر بروم. همیشه سر راه می ایستادم تا یک آشنا رد بشود و مرا تا شهر برساند. بعد از پاس به تیم احسان ری رفتم. در آن مدت در یک اتاق کنار زمین زندگی می‌کردم و سه ماه ساندویچ می‌خوردم. جواد نکونام الگوی داخلی من بود. سبک فوتبالم به آقا جواد شبیه بود. البته آقاجواد کاپیتان بسیار خوبی بود. او یکبار سر بازی با بحرین سرم داد زد که با تمرکز بازی کنم. بعد از آن دیگر اشتباه نکردم. در فوتبال خارجی هم الگویم بالاک بود. البته می‌گویند سبک بازی‌ام در دفاع به راموس شبیه است، ولی راموس کجا و مرتضی کجا!

او تصریح کرد: منتظر تعطیلات ژانویه هستم تا اگر پیشنهاد اروپایی بود، به یک تیم اروپایی بروم وگرنه در یک تیم آسیایی بازی خواهم کرد.   

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator