varzesh90.com: قدردانی دایی از حضور مربیان تیم ملی در تمرین صبا
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
مربیان تیم ملی در تمرین تیم صبا شرکت کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پس از حضور مربیان تیم ملی در تمرینات تیمهای راه آهن، سایپا، ملوان، تراکتورسازی، استقلال خوزستان و نفت امروز مربیان تیم ملی در تمرین تیم صبا به عنوان یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتر حاضر شدند.

مارکار آقاجانیان و دن گاسپار امروز با حضور در تمرین صبا ضمن گفت‌وگو با اعضای کادر فنی این تیم از نزدیک وضعیت بازیکنان این تیم را مورد بررسی قرار دادند.

آقاجانیان و گاسپار با بهزاد غلامپور و محمد دایی درباره وضعیت بازیکنان این تیم به صحبت پرداختند. علی دایی که به دلیل سرماخوردگی شدید و جلوگیری از ابتلای بازیکنان به ویروس آنفلونزا در تمرینات امروز حاضر نشده بود در تماس تلفنی تشکر و قدردانی خود را از حضور مربیان تیم ملی در تمرین صبا ابلاغ کرد.

کشوری فرد - مدیرعامل باشگاه صبا پس از اطلاع از حضور مربیان تیم ملی در تمرین این تیم، در سالن محل تمرین حاضر شد و با مربیان تیم ملی به گفتگو پرداخت. او با قدردانی از کادر فنی تیم ملی از حمایت همه جانبه باشگاهش از تیم ملی و سرمربی تیم ملی خبر داد و گفت: موفقیت تیم ملی، موفقیت فوتبال ایران است و باشگاه صبا فارغ از آنکه بازیکنی در تیم ملی داشته باشد یا خیر به طور کامل از تیم ملی و کی‌روش حمایت می‌کند.

دن گاسپار نیز خطاب به مدیرعامل باشگاه صبا، گفت: کادر فنی تیم ملی به دلیل تجربیات گرانبهای علی دایی در داخل ایران و همینطور باشگاههای مطرح اروپایی احترام زیادی برای سرمربی صبا قائل است. دایی سابقه بسیار روشنی در فوتبال دارد و به دلیل تجربیات ارزشمندش از سال‌ها حضور در تیم‌های بزرگ اروپایی بهتر می‌تواند راجع به مشکلات و راههای پیشرفت فوتبال ایران اظهار نظر کند. دایی اکنون نیز یک مربی موفق است و ما به عنوان اعضای کادر فنی احترام زیادی برای ایشان قائل هستیم.

بازیکنان صبا نیز در ابتدای تمرین با استقبال از مربیان تیم ملی لحظاتی با آقاجانیان و گاسپار به صحبت پرداختند.   

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator